Hakkımızda

Naz Enerji Ltd. Şti. olarak; Güneş paneli, rüzgar türbini, solar pompa sistemleri, inverter, şarj kontrol cihazı ve diğer ürünlerimizle yenilenebilir enerji sistemleri projelendirme, satış ve kurulum alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

01. Prefabrik Yapılar

Prefabrik yapılar ön üretimi fabrikada yapılıp, demonte şekilde sevk edildikten sonra yerinde montajı yapılan ünitelerdir. Prefabrik binalarda montaj yapmadan önce bir alt yapı hazırlanması, zemin betonu atılması gerekmektedir. Beton projeleri tarafımızdan verilmekte olup alt yapının hazırlanmasına müteakip demonte olarak gelen hazır duvar panelleri ve çatı aksamı şantiyede montajlanmaktadır. İstenilen özelliklerde ve aşamada bina teslimatı yapılmaktadır.

Konteyner Yapılar

Şantiyelerin vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri olan konteynerler gerek hızlı ve kolay üretilebilmesi, gerek istenildiğinde tırın üzerine konulup taşınabilmesi, ekonomik ve pratik olması, istenilen iklim koşullarına uygun yalıtım yapılabilmesi nedeniyle tercih edilmektedir. Şantiye alanlarında ofis, yemekhane, yatakhane, wc duş, revir, lojman, mescit vb tüm ihtiyaçlara uygun bir konteyner modeli Naz Enerji'de mutlaka vardır.
Naz Enerji Sistemleri
Naz Enerji Sistemleri
Konteyner üretimlerimiz kaynaksız yapı teknolojisiyle cıvata somun bağlantılarıyla üretilmektedir. Yekpare kullanılabilen konteynerlerin yanı sıra çeşitli modülasyonlarda yapılan birleşimli konteyner alternatiflerimiz de mevcuttur.
Naz Enerji Sistemleri
Naz Enerji Sistemleri
Üç kata kadar üst üste koyup kullanabileceğiniz konteynerlerde isteğe bağlı merdiven sahanlık ve çatı alternatifimiz de mevcuttur.

Elektrik tüketim ihtiyacınızı size en uygun yenilenebilir enerji projesi ile karşılamak için teklif isteyiniz.

Türkiye'nin Her Noktasına

Güneş Enerji Sistemleri ve Konteyner Yapılar Bizim İşimiz

Türkiye'deki en hızlı büyüyen firması olarak, sınırları zorlamaya ve işimizi ilerletmek için sürekli olarak çalışıyoruz.

Güneş Enerjisi Sistemleri, Konteyner ve Prefabrik Yapıları Anahtar Teslim Olarak Teslim Ediyoruz.

İletişim

 Cumhuriyet Mah. Yeni İzmir Yolu Cad. No: 31/1 Kepez/ÇANAKKALE
+0 286 217 00 87
info@nazgrup17.com
Pzt - Cmt: 9:00 - 19:00